Scroll Top
Władysławowo – Hel
Kids & Juniors Camp

CENA OD – 2890 zł + transport

Władysławowo - Hel
Obóz dla młodzieży w wieku 10-18 lat
profil: windsurfingowy-triathlonowy

Słoneczne refleksy, kołysane wiatrem fale, gwałtowne porywy powietrza ale i delikatna bryza, rozgrzana plaża, radosny gwar przyjaciół…

Brzmi intrygująco, prawda?

Tak właśnie wyglądać będzie JUNIORS & YOUTH CAMP 2024, gdzie każdy spragniony współpracy z żywiołami natury będzie mógł zmierzyć się z wyjątkową dyscypliną sportową, jaką jest windsurfing. Słoneczne plaże w Chałupach, umiarkowany wiatr i odpowiednio płytka woda, zapewnią idealne warunki by spełnić Twoje marzenia!

Niezrównany, intensywny czas czeka także tych, którzy wybiorą profil triathlonowy. Z nami będziesz mógł opanować umiejętności pokonywania wyzwań, wątpliwości i dyskomfortu, co pozwoli Ci wnieść swoją energię na kolejny poziom i wzmocnić pewność siebie. 

Czekamy na Was między innymi z przejazdem motorówką, nastrojowymi wieczorami, joggingiem na plaży czy seansami filmowymi…

Wspólna, pełna ekscytacji przygoda, w zawrotnym tempie pozwoli Ci nawiązać pełne radości i wsparcia relacje! Pozytywny nastrój, entuzjazm i dużo humoru nieodłącznie towarzyszą nam za każdym razem, tworząc atmosferę, za którą jeszcze nie raz zatęsknisz!

Zakwaterowanie i Wyżywienie

Zakwaterowanie: Władysławowo, województwo pomorskie, Dom Wypoczynkowy Relax , pokoje 2,3 oraz 4 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (polska domowa kuchnia)

Transport
Autokar

Przejazd PKP na trasie Kraków – Gdynia – Kraków. 
Transport autokarem na trasie Gdynia – Władysławowo – Gdynia.
Dla jak największej wygody podróży uczestników obozu bagaże oraz rowery jadą na trasie Kraków – Władysławowo – Kraków osobnym transportem.

Prezent

Każdy uczestnik naszego obozu otrzymuje od nas w prezencie uniwersalny gadżet SWIM TEST.
Istnieje możliwość zakupienia dodatkowo bluzy z logo SWIM TEST. Poniżej podajemy rozmiarówkę:

Fotorelacja

Każdego dnia podczas obozu prowadzimy fotorelację, która udostępniana jest wieczorami na naszej stronie internetowej (zakładka Galeria -> Obozy). Dodatkowo rodzice mogą zaglądać na naszego Instagrama @swim_test , gdzie na bieżąco prowadzona jest relacja obozowa 😊

PROFIL WINDSURFINGOWY

Zmierz się z siłą żywiołu! Poczuj niczym nieograniczoną wolność, wiatr we włosach, ciało, które zwinnie manewruje ślizgając się po grzbietach morskich fal… Profil windsurfingowy gwarantuje zdobycie nowych umiejętności pod bezpośrednim nadzorem doświadczonych instruktorów w wymarzonych, bezpiecznych warunkach.

Program zajęć i treningów sportowych:

SZKOLENIE WINDSURFINGOWE:

 • 6 zajęć windsurfingowych
 • zajęcia w godzinach 10:00 – 13:00 (najkorzystniejsze warunki atmosferyczne);
 • zapewniamy wysokiej jakości sprzęt – pianki, deski, żagle, trapez, kapoki dobrane do wieku i umiejętności itp.;
 • grupy 4 – 7 osób;
 • miejscem szkolenia jest baza BoSport na campingu CHAŁUPY 3. BoSport to  firma, która prowadzi dla uczestników naszych obozów szkolenia windsurfingowe od wielu lat. 
 • dzielimy uczestników na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania:
  Grupa początkująca – program obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia na plaży, ćwiczenia koordynacyjne, zasady sterowania, naukę zwrotów, pierwsze ślizgi.
  Grupa zaawansowana – program obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne po których uczestnicy powinni opanować następujące elementy: start z plaży, żeglowanie w trapezie i w uchwytach, żeglowanie w ślizgu na halsie, zwrot z wiatrem, zwrot na wiatr.

UWAGA!
Pogoda nad Bałtykiem a w szczególności wiatr bardzo łatwo się zmienia. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (zbyt silny wiatr, flauta, burza) przewidujemy zajęcia alternatywne. Ich program jest realizowany stacjonarnie w sali szkoleniowej. Instruktorzy przeprowadzają video analizę ze swoimi grupami, omawiają ćwiczenia, zasady fizyki itp. co pozwala zrozumieć teoretyczne zasady pływania na desce.

REKREACYJNE WĘDRÓWKI ROWEROWE

Jeździmy okolicznymi szlakami rowerowymi, jednymi z najpiękniejszych tras wybrzeża, których jest tu ponad kilkadziesiąt kilometrów. Każdej grupie przewodniczy instruktor SWIM TEST. Zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo jazdy całej grupy.

UWAGA! Obowiązkowo każdy uczestnik zobowiązany jest do zabrania swojego roweru oraz kasku z Krakowa (Swim Test Tour organizuje transport rowerów). Serwis roweru przed obozem obowiązkowy.

PROFIL TRIATHLONOWY

Czas na triathlon, czyli najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportową! Na pewno nie zabraknie dreszczyku adrenaliny, budującego napięcia i motywującej, uczciwej rywalizacji. Starannie pilnujemy równowagi między regeneracją a treningiem, w którym rowerowe eskapady przeplatamy ze szkoleniami pływackimi na krytej pływalni. Hartujemy ducha i ciało, ale mamy też w zanadrzu przygotowane dodatkowe atrakcje!

Program zajęć i treningów sportowych:

TRENINGI PŁYWACKIE
4 treningi pływackie w grupach dopasowanych do umiejętności uczestników. Po zajęciach na obozowiczów czeka m.in. szaleństwo na zjeżdżalniach i relaks w jacuzzi. Zajęcia odbywać się będą na krytej pływalni w COS Cetniewo.

UWAGA! Czepek obowiązkowy.
Na profilu triathlonowym z uwagi na zajęcia basenowe wymagana jest umiejętność pływania min. pełnym stylem grzbietowym.

 

TRENINGI ROWEROWE

Jeździmy jednymi z najpiękniejszych tras wybrzeża, których jest tu ponad kilkadziesiąt kilometrów. W zależności od umiejętności, kondycji, wytrzymałości i wieku uczestników obozu szusujemy m.in. do Pucka, na Hel, do Jastrzębiej Góry i Chałup.

Każdej grupie przewodniczy instruktor SWIM TEST. Grupy dzielone są wg umiejętności, w przypadku młodszych dzieci kolumnę otwiera instruktor i zamyka drugi instruktor. Jeśli poziomy są bardziej zróżnicowane to tworzymy mniejsze grupy dzieci pod opieką jednego instruktora. Zawsze dbamy o komfort jazdy całej grupy.

Każdy z uczestników obozu o profilu triathlonowym będzie miał okazję do podszkolenia swoich umiejętności, wprowadzamy w technikę poruszania się w grupie (aerodynamika jazdy, unikanie zwarcia itd.) a wybrane przez nas, urozmaicone trasy, pozwalają nabierać wprawy w jeździe po zróżnicowanej nawierzchni.

UWAGA! Obowiązkowo każdy uczestnik zobowiązany jest do zabrania swojego roweru oraz kasku z Krakowa (Swim Test Tour organizuje transport rowerów). Serwis roweru przed obozem wymagany.

NOWOŚĆ!

Próba sił na SUPach! W tym roku, odświeżając nasz profil triathlonowy przygotowaliśmy prawdziwą hawajską przygodę!

Pływanie na SUPach to rekreacyjny sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie napędzanej za pomocą pagaja (wiosła). Rewelacyjna aktywność integrująca wysiłek fizyczny z harmonią i wyciszeniem. Pozwala się zrelaksować jednocześnie angażując wszystkie partie mięśni, wpływa na poprawę koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawia ogromną przyjemność…

Daj się wprowadzić w klimat kultury Pacyfiku!

ZAJĘCIA BIEGOWE

Treningi biegowe w grupie mają wyjątkową siłę. Motywują, zarażają pasją i wspierają w dążeniu do celu. Chcemy wzbogacić je o różnorodne formy:

 • Gry i zabawy biegowe na boisku/stadionie lekkoatletycznym, w lesie oraz na piaszczystej plaży
 • Podchody biegowe
 • Marszobiegi po piaszczystej plaży i lesie
 • Bieg nocny – trening późnym wieczorem. Campowicze biegną z latarkami oświetlając drogę
  UWAGA! Mile widziane własne latarki/czołówki 🙂
PROGRAM
harmonogram zajęć

W PROGRAMIE WSPÓLNIE NA OBU PROFILACH:

 • skimboarding – ślizganie się w rytm fal
 • plażowanie – kojące odprężenie w blasku rozgrzewającego słońca
 • NOWOŚĆ! Godzinny rejs po morzu motorówką RIB pod Torpedownię w Gdyni i na bezludną wyspę – Suchą Rewę, gdzie ku odrobinie szczęścia zobaczymy wylegujące się bałtyckie foki
 • integracyjne wieczory z planszówkami
 • gry zespołowe na boisku sportowym i orliku
 • niekonwencjonalne rozgrywki sportowe m.in. kubb, gra w bule
 • nastrojowy zachód słońca na plaży
 • projekcje filmowe
 • konkursy m.in. sportowe

HARMONOGRAM
Zbiórka:
12.08.2024 r. ok. godz. 7:00 – parking przy dworcu Kraków Płaszów 

Powrót:
21.08.2024 r. ok godz. 20:00 – parking przy dworcu Kraków Płaszów 

 

RAMOWY PLAN DNIA:

 • 8:00 pobudka
 • 8:05-8:30 poranna toaleta
 • 8:30-9:00 śniadanie
 • 9:00-9:30 konkurs czystości
 • 9:30–13:30 I BLOK ZAJĘĆ PROGRAMOWYCH
 • 13:30-14:00 obiad
 • 14:00:15:00 cisza poobiednia
 • 15:15-18:15 II BLOK ZAJĘĆ PROGRAMOWYCH
 • 18:30 – 19:00 kolacja
 • 19:00-20:30 ZAJĘCIA WIECZORNE
 • 21:30 toaleta wieczorna
 • 22:00 zakończenie dnia, cisza nocna

CENA PODSTAWOWA:

2890 zł + 400 zł transport

koszt zajęć windsurfingowych + 600 zł 

 

CENA ZAWIERA:

 • opiekę podczas transferu Kraków – Władysławowo – Kraków (podróżujemy Pendolino w godzinach porannych do Gdyni. Na trasie Gdynia – Władysławowo – Gdynia podróżujemy autokarem).
 • całodobową opiekę instruktorską i wychowawczą;
 • zakwaterowanie w 2-6 os. pokojach z łazienkami;
 • pełne wyżywienie – 4 posiłki;
 • ubezpieczenie NNW;
 • opiekę medyczną;
 • transport rowerów (każdy uczestnik zabiera swój rower);
 • realizację programu campowego – w zależności od wybranego profilu;
 • gadżet SWIM TEST dla uczestnika.

CENA NIE ZAWIERA:

1. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (dwa warianty):

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (ok. 3,20% całości kwoty wynikającej z umowy). Ubezpieczenie obejmuje rezygnację zarówno przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jak i w trakcie.

Zalecamy zakupienie takiego ubezpieczenia w BOK Swim Test lub u dowolnego ubezpieczyciela.

Osoby zainteresowane zakupieniem tego ubezpieczenia zobowiązane są do kontaktu z biurem obsługi klienta Swim Test Tour od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, ponieważ polisę można wystawić jedynie do 10 dni od dnia otrzymania umowy (jeżeli do rozpoczęcia imprezy pozostało więcej niż 30 dni). W przypadku zgłoszenia uczestnictwa na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy, ubezpieczenie należy wykupić równocześnie z dniem otrzymania umowy. Do polisy niezbędna jest data urodzenia oraz imię i nazwisko pełnoletniej osoby ubezpieczającej (rodzic/opiekun prawny).

W przypadku wyboru dodatkowego ubezpieczenia dostaniecie Państwo osobną polisę ubezpieczeniową na maila, której ogólne warunki należy zaakceptować w tym samym dniu, w którym dokonujecie Państwo zakupu ubezpieczenia.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

*Co potrzebuje uczestnik biorący udział w szkoleniu windsurfingowym?

Można zakupić dziecku specjalne buty do wody, nie jest to jednak wymagane. Pianki oraz wszelki sprzęt niezbędny do szkolenia windsurfingowego zapewniamy dzieciom na miejscu. 


*Czy wymagany jest rower?

Tak. Dodatkowo prosimy aby dzieci oprócz roweru obowiązkowo miały ze sobą kask. Rower przed wyjazdem powinien przejść przegląd w serwisie.

*Jak przygotować rower do podróży?

Prosimy skręcić kierownicę i zabezpieczyć rower przed ewentualnym zarysowaniem (można owinąć stretchem).

*Jak wygląda przyjmowanie przez dzieci leków na obozie?

Na zbiórce rodzic przekazuje leki wychowawcy z dokładnymi wytycznymi ich podawania. Dziecko samodzielnie nie może przyjmować żadnych leków.


*Jakie rzeczy zapakować dziecku na obóz?

Pomocne wskazówki znajdziecie w pakiecie informacyjnym – zakładka STREFA RODZICA.